Informacja

Nowe produkty

Promocje

Poduszki do siedzenia

Specjalistyczne poduszki do siedzenia. Zapewniające specjalną pozycję kręgosłupa i całego ciała. Stosowanie poduszek korekcyjnych zapewnia prawidłową postawę ciała.

Poduszki do siedzenia Jest 21 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 21 elementów

Poduszki do siedzenia

Na naszym rynku posiadamy wiele rodzajów poduszek do siedzenia. Stosowanie tego typu poduszek ma na celu komfort siedzenia, zapobieganie powstawaniu dolegliwości bólowych, będących wynikiem długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej. Poduszki są wykonane ze specjalnej pianki, mogą być różnego kształtu, wielkości i wysokości. Wiele poduszek do siedzenia jest pokryte powierzchnią wykonującą dodatkowy masaż, za pomocą np: specjalnych wypustek. Stosowanie poduszek w pracy znajduje coraz większe zastosowanie.

Popularne także różnego rodzaju poduszki zakładane na oparcie siedzenia. Tego typu poduszka ma na celu wymuszenie ułożenia kręgosłupa w odpowiedniej pozycji. Poduszka najczęściej jest mocowana za pomocą gumek lub rzepów. Poduszki pod plecy mogą mieć także różną grubość i twardość. Stosowanie poduszek zapobiega bólom kręgosłupa i wspomoże w profilaktyce kręgosłupa.

Poduszka pneumatyczna

Coraz większą popularnością cieszą się poduszki pneumatyczne. Są to pompowane poduszki, przeznaczone do stosowania przy długotrwałym przebywaniu w pozycji siedzącej. Poduszki mogą być pompowane do różnej twardości, w zależności od wagi pacjenta i potrzeb osoby siedzącej. Poduszka pneumatyczna statyczna i zmiennociśnieniowa to produkty o działaniu profilaktycznym i leczniczym zwalczające odleżyny; poprawiają komfort osobom obłożnie chorym, stanowią dodatkowe wyposażenie wózków inwalidzkich.