Informacja

Nowe produkty

Promocje

Masaż stóp

Urządzenia, wirówki do masażu stóp w domu.

Zobacz naszą ofertę domowych wirówek do masażu stóp.

Możesz zrobić masaż stóp w swoim domu, przed telewizorem, podczas odpoczynku.

Masaż stóp Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Masaż stóp, masażery stóp.

Wybrane przez nas masażery do masażu stóp, to różnego rodzaju urządzenia stosowane do poprawy kondycji skóry stóp, rozluźnienia mięśni, relaksu lub w celach rehabilitacyjnych. Masaż stóp poprawia ukrwienie skóry oraz rozluźnia mięśnie, także zwiększając ich ukrwienie. Sprzyja to rehabilitacji po urazach stopy, skręceniach, zwichnięciach czy złamaniach. Masaż stóp ma zastosowanie także w rehabilitacji po zabiegach chirurgicznych oraz po wystąpieniu urazu stopy. Urazy stopy, skręcenie stopy, zwichnięcie stopy goi się o wiele szybciej gdy jest wprowadzona dobra rehabilitacja. Urządzenia do masażu stóp umożliwiają wykonywanie wielu zabiegów w domu, przy użyciu prostych urządzeń oraz przez dłuższy czas. Dzięki temu nie ma potrzeby przemieszczania się do gabinetu rehabilitacyjnego lub oddziału prowadzącego rehabilitację. Wiele zabiegów obecnie można wykonać w domu.

Do grupy masażerów stóp zaliczamy różnego typu masażery elektryczne bądź masażery drewniane, w których najczęściej masaż stóp wykonywany jest  w pozycji siedzącej. Urządzenie do masażu musi być bezpieczne i powinno posiadać certyfikat CE, co zapobiega wystąpieniu niebezpiecznej sytuacji, dlatego warto kupować urządzenia sprawdzonych firm. Masażery drewniane to proste urządzenia wykonane z drewna z ruchomymi elementami.

Osobną grupę stanowią urządzenia do masażu stóp z hydromasażem. Popularne w ostatnim czasie hydromasażery doskonale nadają się do wykonywania masażu w warunkach domowych. Masaż stóp tego typu doskonale rozluźnia mięśnie i więzadła stopy, szczególnie gdy wystąpiło skręcenie stopy, skręcenie stawu skokowego lub zwichnięcie. Także zastosowanie po złamaniach kości stopy korzystnie wpływa na gojenie się kości stopy. Dodatkowym argumentem do zakupu urządzenia do masażu stóp jest to, że z urządzenia korzystamy tylko my, nie korzystają osoby inne, mamy więc zapewnioną higienę stopy. Zastosowanie wody powoduje, że hydromasażer relaksuje stopy, szczególnie w przypadku stóp zmęczonych. Urządzenia do masażu stopy, hydromasażery, doskonale się spisują w tego typu przypadkach, dając stopom ukojenie i zapewniając relaks.

Inną grupę stanowią różnego rodzaju urządzenia do masażu stóp, w których zabiegi wykonujemy masując skórę stopy lub bolące miejsca za pomocą piłek z kolcami, elektrycznych urządzeń masujących, czy urządzeń wykorzystujących światło. Polecamy wybrane przez nas produkty, w przypadku pytań służymy pomocą.