Informacja

Nowe produkty

Masaż ciała

Urządzenia do masażu różnych części ciała.

Polecamy maty do masażu, poprawiające krążenie i sprawność mięśni.

Można stosować zarówno w domu, w pracy jak i w samochodzie.

Każdy może znaleźć coś dla siebie !

Masaż ciała Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Urządzenia do masażu ciała.

W skład urządzeń do masażu ciała wchodzą wszelkiego rodzaju urządzenia do wykonywania masażu różnych części ciała. Mogą to być urządzenia elektryczne do masażu, drewniane przybory do masażu różnego typu i rodzaju oraz piłki  i podobne elementy o różnych kształtach. Masaż ciała zapewnia lepszą kondycję skóry masowanej, relaksuje masowaną część ciała oraz cały organizm. Dotyk rąk oraz specjalnych urządzeń pobudza receptory i zwiększa ukrwienie, wpływa to korzystnie, zapewniając szybszą regenerację w przypadku zmęczenia, po wysiłku lub w przypadku rehabilitacji po urazach typu: stłuczenie, skręcenie, zwichnięcie, złamanie czy w stanach po zabiegach chirurgicznych. O wskazaniu do masażu można zapytać lekarza lub fizjoterapeuty.

Pasy wibracyjne, masażery wibracyjne, przyrządy do masażu urządzenia masujące wpływające na wzmocnienie i uelastycznienie mięśni, poprawę ukrwienia. Pomagają zredukować tkankę tłuszczową i zlikwidować cellulitis. Masażery poprawiają ukrwienie, pomagają spalać nadmiar tkanki tłuszczowej, modelują sylwetkę. Oferowane modele zadowolą nawet wybrednych.

W naszym sklepie pracują wyłącznie fizjoterapeuci, którzy mają doświadczenie w wykonywaniu masażu i mogą pomóc w wyborze urządzenia do masażu bądź przyboru do masażu. Zapraszamy do zapoznania się z różnymi, wybranymi przez nasz sklep urządzeniami.