Informacja

Nowe produkty

Promocje

Ćwiczenia rąk i nóg

Rehabilitacja w domu - ćwiczenia fizyczne i rehabilitacja w domu.

Polecamy różnego rodzaju urządzenia do ćwiczeń rąk lub nóg.

Rotory do ćwiczeń w warunkach domowych.

Ćwiczenia rąk i nóg Jest 19 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 19 elementów

Rehabilitacja w domu

Rehabilitacja to działanie mające na celu przywrócenie pełnej lub maksymalnej do osiągnięcia sprawności fizycznej, zdolności do pracy albo wytworzenie sprawności zastępczych. Ćwiczenia rehabilitacyjne wzmacniają mięśnie i stawy po urazach; rehabilitujemy dłonie, nadgarstki, stawy skokowe i kolanowe. Rehabilitujemy (usprawniamy) i masujemy kręgosłup, stopy, kończyny. Każdy z nas powinien zadbać, by osiągane efekty utrwalać.

Nasza oferta zawiera wiele urządzeń i przyborów do ćwiczeń w warunkach domowych.

Rehabilitacja w domu, ćwiczenia rehabilitacyjne w domu przy minimalnych nakładach finansowych. Wystarczy skorzystać z naszej bogatej oferty, by prowadzić rehabilitację domową. Polecamy piłki rehabilitacyjne, poduszki ortopedyczne, przyrządy do ćwiczeń , urządzenia do rehabilitacji w domu, masażery, rotory, stepery. Posiadamy szeroką gamę mat do ćwiczeń rehabilitacyjnych, taśmy, tubingi itp.

Rehabilitacja w domu? Czemu nie! Rehabilitacja, usprawnianie, kinezyterapia, fizjoterapia, gimnastyka, ćwiczenia rehabilitacyjne, wzmacnianie mięśni, domowa rehabilitacja.

Rotory do ćwiczeń

Rotor do ćwiczeń kończyn dolnych i górnych to przyrząd niezastąpiony w okresie rekonwalescencji po złamaniach, udarach, w niedowładach, utrzymując stan mięśni w odpowiedniej formie. Szczególnie przydatny dla osób starszych; do stosowania w domu, szpitalu, ośrodkach opieki długoterminowej.

Rotor elektryczny służy do ćwiczeń wzmacniających mięśnie, bez użycia siły własnej. Rotory posiadają regulację oporu.