Informacja

Nowe produkty

Promocje

Maty do masażu

Maty do masażu ciała, materace masujące.

Maty do stosowania w domu, pracy i samochodzie.

Masaż Shiatsu, masaż rolujący i wibracyjny.

Maty do masażu Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Maty do masażu

Maty do masażu ( maty masujące ) zapewniają dobre samopoczucie i zdrowy tryb życia. Terapia  masażem pomaga ożywiać i odmładzać ciało, usuwając ból, napięcie i zmęczenie. Maty do masażu SHIATSU wyposażone są w nowoczesny rolkowy mechanizm masujący.

Wibrujące maty do masażu posiadają mocne silniczki z regulacją intensywności masażu, co wyróżnia je wśród innych mat. Tego typu maty masujące są coraz bardziej popularne wśród kupujących. Mata wibrująca jest łatwa w rozłożeniu, zajmuje mało miejsca i szybko się uruchamia. Wiele mat masujących z silniczkami wibrującymi posiada funkcję rozgrzewania, dostarczając ciepło do organizmu, powodując rozluźnienie, co wpływa na komfort i zwiększa efekt relaksu podczas masażu. Maty są obsługiwane za pomocą pilota, także można spokojnie sterować i zmieniać programy podczas masażu. Wiele mat jest przeznaczona także do stosowania w pozycji siedzącej, co zwiększa możliwości stosowania mat do masażu.

Mata do masażu może być wykorzystywana do masażu w domu, podczas pracy przy komputerze lub w biurze oraz podczas jazdy samochodem.