Informacja

Nowe produkty

Promocje

Toaleta i pomoce

Urządzenia i przybory do łazienki i codziennej toalety.

Pomoce do montażu w łazience - na wannę lub do wanny.

Podnośniki łazienkowe do mycia i transportu pacjenta.

Toaleta i pomoce Jest 104 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 104 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 104 elementów

Artykuły pomocnicze dla osób chorych, niepełnosprawnych oraz starszych.

Kategoria ta zawiera wiele produktów przydatnych w życiu codziennym osób będących podczas rehabilitacji po urazie, osób niepełnosprawnych i osób starszych. Kategoria zawiera różnego rodzaju krzesła toaletowe, kule ortopedyczne i laski, zestawy i przybory toaletowe oraz uchwyty mocowane do ściany, pomocne podczas poruszania się po domu.

Artykuły do jedzenia i picia

Proponujemy niezbędne przybory pomagające w codziennej opiece i obsłudze osób starszych, obłożnie chorych, niepełnosprawnych, niedowidzących i niewidomych. Kubek standard czy kubek z wymiennymi pokrywkami (do jedzenia i picia).

Tego typu kubki do spożywania posiłków pozwalają na zachowanie minimum samodzielności, wpływając pozytywnie na kondycję psychiczną tych osób. Pomagają w codziennym funkcjonowaniu osób z ograniczoną funkcją chwytania.

Sztućce dla niepełnosprawnych z miękką rączką, w tym te z wygiętymi ( dla prawo- i lewo- ręcznych) uchwytami wydajnie ułatwiają codzienne życie.

Dla pacjenta leżącego

Drabinka przyłóżkowa, stolik do jedzenia i pisania, zestaw do mycia głowy leżącym wspomagają codzienne życie osób o obniżonej sprawności ruchowej, stanowią pomoc ich opiekunom. Ofertę kierujemy zarówno do klienta indywidualnego jak i ośrodków opieki. Szczególnie polecamy drabinki pomagające unosić się choremu do pozycji siedzącej.