Informacja

Nowe produkty

Promocje

Stopa

Ortezy stabilizujące staw skokowy, odciążające, wzmacniające i usztywniające stopę.

Opaski i stabilizatory stawu skokowego po urazach w okolicach stopy.

Sprzęt na skręcenie stawu skokowego lub urazy stopy.

Stopa Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Stabilizatory stawu skokowego

Ortezy, stabilizatory stawu skokowego stosowane są w różnego typu urazach oraz profilaktycznie u osób podatnych na skręcenia i zwichnięcia. Wśród ortez stawu skokowego wyróżniamy różnego rodzaju opaski, tutory stosowane na doleczanie po urazie lub zabiegu chirurgicznym oraz stabilizatory wyposażone w fiszbiny lub paski dociągowe różnego rodzaju. Fiszbiny zapewniają lepszą stabilizację stopy lub usztywnienie w stanach wymagających zapobieganiu ponownym skręceniom lub innego typu urazom. Stabilizatory kostki wyposażone w paski dociągowe lub sznurowane, umożliwiają regulację usztywnienia stopy, co jest korzystne w przypadku występowania opuchlizny. Często dobrany stabilizator lub opaska po zniknięciu opuchlizny jest za duży i nie spełnia swojej funkcji. Zastosowanie regulacji, ułatwia prawidłowe dopasowanie i utrzymanie stabilizacji stopy oraz stawu skokowego.

Popularne skręcenie kostki to najczęstszy uraz układu kostno-stawowego. Sprzyja mu uprawianie sportu, ale także noszenie zbyt wysokich obcasów, źle dobrane do aktualnych potrzeb obuwie.

Proponujemy stabilizatory na kostkę z neoprenu, które nie krępują ruchów, zapewniają wzmocnienie i stabilizują więzadła. Minimalizują bóle i obrzęki. Opaski z szynami na kostkę lub regulacją dopasowują siłę ucisku do indywidualnych potrzeb.

Oferujemy również opaski magnetyczne na kostkę z kompresem żelowym.