Informacja

Nowe produkty

Promocje

Artykuły przeciwżylakowe

Są wykonane tak aby ucisk był największy w okolicy stawu skokowego oraz podudzia a mniejszy w rejonie uda. Stopniowana kompresja zapewnia prawidłowy przepływ krwi.

Artykuły przeciwżylakowe Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Produkty uciskowe, artykuły przeciwżylakowe

Żylaki są najbardziej rozpowszechnioną chorobą naczyń krwionośnych, która dotyka zwłaszcza mieszkańców w krajach rozwiniętych. Na żylaki cierpi ok. 40% kobiet i 20% mężczyzn. Żylaki są to żyły ze skłonnościami do rozszerzania się najczęściej na kończynach dolnych. Żyły te są często pogrubione, niebieskie. Występują w powierzchniowym lub głębokim układzie żylnym.

Terapia kompresyjna należy do najważniejszych elementów w leczeniu chorób żył. Jeżeli zażywasz jakiekolwiek leki na układ naczyniowy, ich działanie nie będzie tak efektywne, jak w połączeniu z noszeniem zdrowotnych pończoch kompresyjnych. Terapia kompresyjna pomaga przy zaburzeniach pracy pomp żylno-mięśniowej, pomaga zatem w powrocie krwi do serca z dolnych kończyn. Chodzi o prosty i coraz bardziej rozpowszechniony sposób leczenia wszystkich stadiów w chronicznej niewydolności żylnej. Jest to niezastąpiony sposób leczenia tych chorób.