Katalog

Włączone filtry:
  Stan:

  Informacja

  Nowe produkty

  Promocje

  Komfort

  Zadbaj o soją wygodę podczas snu, pracy i w podróży.

  Odczuj pełnię relaksu podczas odpoczynku.

  Produkty toaletowe oraz pomagające w życiu codziennym.

  Komfort Jest 48 produktów.

  Podkategorie

  • Poduszki do spania

   Poduszki ortopedyczne do spania, wyprofilowane, by odciążyć cały kręgosłup lub jego część.
   Poduszki rehabilitacyjne polecane przy bólach kręgosłupa.
   Wykonane ze specjalnej pianki.

  • Poduszki do siedzenia

   Specjalistyczne poduszki do siedzenia. Zapewniające specjalną pozycję kręgosłupa i całego ciała. Stosowanie poduszek korekcyjnych zapewnia prawidłową postawę ciała.

  • Toaleta i pomoce

   Urządzenia i przybory do łazienki i codziennej toalety.

   Pomoce do montażu w łazience - na wannę lub do wanny.

   Podnośniki łazienkowe do mycia i transportu pacjenta.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 15 z 48 elementów
  Pokazuje 1 - 15 z 48 elementów

  Odczucie komfortu zależy od wielu czynników zewnętrznych, które polegają na zapewnieniu dobrego samopoczucia. Dla człowieka ważną role odgrywa sen, podczas którego organizm regeneruje się. Warto wtedy zapewnić komfortowy i głęboki sen, w tym może nam pomóc dobrze wyprofilowana poduszka ortopedyczna. Dzięki której będziemy miel prawidłowo ustawioną głowę oraz odciążony odcinek szyjny kręgosłupa. Poduszki z naszego sklepu są dobrze wyselekcjonowane, tak aby były wykonane z pianki termicznej, która pod wpływem ciepłoty ciała osoby korzystającej dostosowuję się do jego indywidualnego kształtu ciała.

  Nie należy zapominać o komforcie osób z dolegliwościami chorobowymi podczas opieki. Osoby takie często muszą korzystać ze sprzętów (tj. kubeczków, toalet, baseny, kaczki, myjek, balkoników, podpórka pod plecy) które muszą być dostosowane do korzystania z nich w pozycji siedzącej lub leżącej w których większość czasu spędzają podczas rekonwalescencji. Ofertę kierujemy zarówno do klienta indywidualnego jak i ośrodków opieki.

  Poduszki ortopedyczne do spania to specjalne poduszki korekcyjne, najczęściej wykonane z pianki o różnej twardości oraz o kształcie przyjaznym dla prawidłowego ułożenia szyji podczas snu. Poduszki korekcyjne do spania są różnych kształtów, różnej twardości i wielkości, dobór zależy od potrzeb oraz budowy osoby. Zapraszamy do obejrzenia naszych propozycji poduszek.

  Osobną grupę artykułów z działu komfort stanowią inne poduszki, wykorzystywane zarówno do spania jak i korekcji.