Witamy,

Jesteśmy firmą działającą na rynku polskim od stycznia 2006 roku. Mamy za sobą 10 lat doświadczeń w sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego, medycznego i sportowego.

Prowadzimy sprzedaż w sklepach stacjonarnych w Opolu, dzięki czemu mamy kontakt bezpośrednio z klientem oraz przez strony internetowe. Nasze pierwsze strony www (strona www.gortomed.pl oraz www. supermed.pl) zostały utworzone w roku 2006. Od tego czasu utworzyliśmy kilka stron internetowych, o różnym asortymencie towarowym i skierowanych do różnych grup.

Nasza najnowsza strona www.supermed.com.pl została utworzona z myślą o lepszym dostosowaniu się do naszych klientów. Jest to nowoczesna, bardzo przejrzysta i prosta w obsłudze strona www, dostosowana do najnowszych trendów w internecie. Produkty przedstawione na stronie są naprawdę wysokiej jakości. Postanowiliśmy postawić na dobry jakościowo i przystępny cenowo produkt.

Mamy nadzieję, że będzie się rozwijała razem z nami i dzięki Państwu. Liczymy na współpracę w wyborze asortymentu, mamy nadzieję, że pomogą nam Państwo w ocenie produktów.

Zapraszamy do zakupów u Nas !