Qmed mata masująca do masażu stóp na płaskostopie Zobacz większe

Qmed mata masująca do masażu stóp na płaskostopie

Nowy produkt

Mata Qmed jest doskonała do ćwiczeń korekcyjnych stóp. Skutecznie łagodzi zmęczenie mięśni i nerwobóle, korzystnie wpływa na metabolizm i krążenie krwi, przyspieszając regenerację organizmu.

Mata do masażu stóp znajduje zastosowanie w szeregu różnych dolegliwości np. artretyzm, ból pleców, szyi, napięcie i skurcze mięśni, rwa kulszowa, bezsenność, problemy z trawieniem, depresja, stres.

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

69,44 zł

Więcej informacji

Mata do masażu stóp jest wodoodporna i wytrzymała, wykonana z polipropylenu (PP). Można z niej korzystać w domu oraz na zewnątrz. Jest lekka i w bardzo prosty sposób można ją zwinąć, i przenieść w dowolne miejsce. Materiał jest łatwy do utrzymania w czystości.

 

Płaskostopie tzw. platfus polega na zniekształceniu stopy, które powstaje wskutek niewydolności mięśni i wiązadeł stopy. Schorzenie to najczęściej dotyka dzieci, dlatego już od najmłodszych lat dziecka można zastosować profilaktykę w formie zabawy na macie do masażu.

Zastosowanie:

znacznik.jpgstymuluje stopę, poprawia metabolizm i krążenie krwi co przyspiesza regenerację organizmu,
znacznik.jpgłagodzi nerwobóle i zmęczenie mięśni,
znacznik.jpgwywołuje przypływ energii, reguluje funkcję narządów wewnętrznych i wpływa korzystnie na odporność organizmu,
znacznik.jpgidealna do ćwiczeń korekcyjnych stóp,
znacznik.jpgstymuluje punkty refleksyjne na stopie,
znacznik.jpgpomaga usuwać toksyny z organizmu,
znacznik.jpgwodoodporna.

Produkty powiązane